Opinie klientów

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Kasia jest świetnym trenerem, z przeogromną wiedzą i umiejętnościami, inspiruje, wspiera i zachęca do działania.

Swoje ogromne doświadczenie i umiejętności Kasia przekazuje bardzo jasno i konkretnie, z naciskiem na praktykę. Dużo konkretnych rozwiązań i przykładów zastosowania. Kasia jest świetnym trenerem, z przeogromną wiedzą i umiejętnościami, inspiruje, wspiera i zachęca do działania.

Od dziś czytanie i nauka mają dla mnie nowy wymiar. Szkolenie pozwoliło mi szybko zdobywać nową wiedzę, potrzebną mi do tworzenia kolejnych moich własnych szkoleń. Dlatego z ręką na sercu rekomenduję trening „Czytanie Proaktywne” nie tylko uczniom i studentom, ale również wszystkim osobom, dla których istotny jest rozwój oraz podnoszenie własnych kompetencji.

Monika Milton - Trener i coach kariery

Z całego serca polecam Kasię Szafranowską jako moim zdaniem jedną z najlepszych ekspertek w zakresie szybkiego czytania w Polsce.

Miałem okazję korzystać przez kilka miesięcy z coachingu Kasi. Postawiłem sobie cel związany z nauką szybkiego czytania tj. dojście do prędkości pozwalającej czytać 1 książkę dziennie.

Coaching z Kasią dał mi bardzo precyzyjną mapę i wskazówki jak to osiągnąć. W końcowym okresie naszych spotkań rzeczywiście czytałem 1 książkę dziennie, co kiedyś było dla mnie niewyobrażalne. Tym samym z całego serca polecam Kasię Szafranowską jako moim zdaniem jedną z najlepszych ekspertek w zakresie szybkiego czytania w Polsce.

Radzę sobie z opanowaniem ok. 100 stronicowego materiału dziennie…

Zanim zacząłem uczestnictwo w „Kodzie Pamięci” miałem wiele trudności z objęciem całego materiału w krótkim czasie. Nawet jeżeli coś udało mi się zapamiętać, to po miesiącu miałem ogromne trudności z przypomnieniem sobie większości informacji, nie mówiąc już o detalach.(…)

Po wprowadzeniu w życie sposobów nauki przedstawionych w kursie, moja sytuacja poprawiła się diametralnie. Radzę sobie z opanowaniem ok. 100 stronicowego materiału dziennie, z doskonałym zrozumiem i co najważniejsze zapamiętaniem na długi czas. Ten kurs pomaga mi w realizacji swoich planów. Mam teraz więcej czasu i nie muszę zarywać nocek, a efekty są coraz lepsze. A także nie stresuję się tak, gdyż wiem, że posiadam wymaganą wiedzę, którą w każdej chwili, mogę odtworzyć.

Karol Tunowski - Student medycyny

100% satysfakcji!

Sto procent satysfakcji. Dla mnie najważniejszy był fakt, że nie uczyliśmy się tylko szybko czytać, ale też czytać fotograficznie i analitycznie.

Kasi zajęcia zmieniają też życie. Pokazują jak zmienić myślenie o sobie, jak stawiać sobie cele i jak je weryfikować.

Dużo śmiechu, radości i wewnętrznej satysfakcji.

Ewa Pietrus - Przedsiębiorca

Kasia to nie tylko pełna energii kobieta z nieprzerwanym uśmiechem na twarzy, nie tylko świetny trener i wspaniały przyjaciel.

Kasia to nie tylko pełna energii kobieta z nieprzerwanym uśmiechem na twarzy, nie tylko świetny trener i wspaniały przyjaciel. Kasia to przede wszystkim osoba, która kocha to co robi. Pasjonatka, która ze swojego hobby stworzyła sposób na życie. A co jest najfajniejsze… jej pasja jest zaraźliwa, hehe wychodzisz z godzinki treningu i po prostu chce ci się działać.

Kasia zawsze daje z siebie więcej. Kinezjologia, techniki szybkiej nauki, wzorce myślenia, żonglowanie… to początek dłuuugiej listy rzeczy, których nauczyłem się na kursie. Myślę, że tak naprawdę czytanie to przykrywka do przekazywania czegoś dużo większego. Kasia po prostu chce dzielić tym co wie, co potrafi, powodować by ludzie się rozwijali, byli lepsi.

Kurs Mapologii to nie tylko techniki tworzenia map myśli, ale również zbiór ćwiczeń motywacyjnych i podwyższających poczucie własnych wartości. Połączenie technik szybkiego i efektywnego notowania wraz z motywacją potrafi zdziałać cuda, nauka staje się o wiele przyjemniejsza, zajmuje mniej czasu, a zaoszczędzony czas można wykorzystać na hobby i rzeczy, które się od długiego czasu odkładało “na później” bo zawsze pojawiały się wymówki typu “nie mam czasu”. Podsumowując Mapologia uczy nie tylko tworzenia notatek ale też sprawia, że po pewnym czasie człowiek jest szczęśliwszy i mniej zestresowany, a to przydałoby się chyba każdemu.

 Karolina Bossak - Studentka Politechniki Warszawskiej

Ebook “MultiCzytanie” bardzo mi się podobał. Najbardziej podobało mi się zastosowanie sympatycznych postaci (obrazków) – to sprawiło, że od razu wszystko zapamiętałam. Multiczytanie jest już 3 pozycją Twojego autorstwa, którą przeczytałam (poprzednie to Taktyki szybkiej nauki i Mapologia). Czytam też newsletter. Uważam, że wszystkie Twoje publikacje są na bardzo wysokim poziomie i zawierają konkretną i bardzo przydatną wiedzę. Bardzo mi się też podoba styl w jakim piszesz. Moim zdaniem w Twoich publikacjach jest dużo pozytywnej energii i chęci pomocy innym.

Alicja Kurkowska

Czytanie staje się zabawą, a nuda odchodzi precz. Koncentracja zmierza we właściwym kierunku. Przed oczami mam zapisany cel i wiem czego szukać. Personifikacja etapów spełnia swoją rolę. Przechodząc po kolei etapami mam wrażenie podróży, przygody, odkrywania. Otwiera to różne pokłady mózgu od ogółu do szczegółu, połączenie faktów i utrwalanie całości. Etapy są świetnie sformułowane, dobre są te podsumowania informacji i wskazanie co i jak konkretnie robić, co jest istotne.

Agata Gołaszewska

Wiadomości zawarte w Mapologii oraz sposób w jaki ten kurs jest napisany i prowadzony zachęciły mnie do tworzenia map myśli. A podkreślić muszę, że nie byłam do tej pory ich zwolenniczką. Uważałam, że i owszem, może mapy myśli są dobrym sposem notowania i uczenia się, ale raczej na przedmiotach humanistycznych, nie na matematyce i informatyce!! Jednakże, po piątym dniu ekursu stworzyłam mapę, na podstawie której zreferowałam działanie pewnego algorytmu. Po raz pierwszy referat poszedł mi bardzo sprawnie(a prezentowanych przez siebie referatów mam na swoim koncie już na prawdę ładną liczbę:)) i co najważniejsze, nie zapomniałam przekazać żadnych przygotowanych przeze mnie informacji. Ten mój mały sukces zmotywował mnie jeszcze bardziej do tworzenia map. A w chwili obecnej, moje mapy pozwalają mi przyswoić pewne schematy rozwiązywania niektórych zadań Więc jeśli trochę się człowiek postara, no i oczywiście poświęci troche czasu, to mapy nawet i w matematyce są dużą pomocą

Joanna Gągała - studentka matematyki

Kursy są dobrze zrobione, głos jest sympatyczny i entuzjastyczny. Człowiek który to ogląda ma wrażenie ze chce się tego nauczyć i odzyskuję motywację do nauki. Dopóki nie obejrzałem nie zdawałem sobie sprawy jak wiele można osiągnąć w czytaniu i dzięki tym technikom mam szansę być szybkim czytelnikiem. Chciałbym dodać ze kurs "Kod Pamięci" jest po prostu rewelacyjny. Niedługo zakupię "Kod Pisania"

Piotr Nowakowski

Dzięki zastosowaniu „Kodu pisania” w ciągu niespełna dwóch tygodni napisałam scenariusz do filmu historycznego w ramach krajowego konkursu dla scenarzystów - przy czym zaznaczam, że nie pracuję w branży scenarzystów. Niemożliwe stało się możliwe!

Obecnie stosuję wszystkie taktyki pisania wskazane w Kursie, czego owoce zostały dostrzeżone w pracy. Współpracownicy przynoszą mi teraz pisma lub maile do przeczytania i ewentualnych poprawek. Moja pozycja pisarska w pracy wzrosła!

Ewa Żurawska

Kod Pamięci polecam naprawdę każdemu. Dzięki niemu zrozumiałam, że każdy czas jest dobry na rozwój i na naukę. Świadome koncentrowanie się na informacjach życia codziennego pomaga w lepszym codziennym toku zajęć, przy natłoku obowiązków. Zrozumiałam, że niezależnie od wieku można ciągle ćwiczyć i doskonalić pamięć, przyswajać nowe informacje. Powyższe informacje są szczególnie przydatne jednak dla osób uczących się i to najlepiej od jak najwcześniejszego etapu.

Ja sięgnęłam po Kod pamięci z powodu egzaminu zawodowego. Po kilku latach przerwy w akademickiej nauce zostałam zmuszona do kolejnego ogromnego wysiłku intelektualnego. Kod Pamięci bardzo mi pomaga w przygotowaniach. Tym samym polecam go uczniom, studentom, rodzicom, a także każdemu kto chce się rozwijać i żyć bardziej świadomie.

Ewa Bielewicz - prawnik

Mam na imię Klaudia i studiuję prawo. Chciałam tobie i całemu zespołowi bardzo podziękować, bo tylko dzięki waszym metodom nauki studiuję i realizuję swoje marzenia. Gdy zaczęłam studia, każdy egzamin na pierwszym roku był koszmarem. Wyniki tych egzaminów nie były zadowalające. Nawet myślałam o rezygnacji z mojego wielkiego marzenia.

Zaczęłam nawet godzić się z myślą że nigdy nie będę na 2 czy 3 roku prawa. Pamiętam egzamin z prawa rzymskiego pustka w głowie przerażenie jakieś pytanie i prowadzący, który stwierdził, że zalicza mi egzamin z powodu uśmiechu mojej mamy i strachu w moich oczach. Od tamtej chwili postanowiłam, że coś zmienię w swoim systemie nauki bo ten "szkolny" nie dawał wyników. Trafiłam na Waszą stronę. Poczytałam, ale nie uwierzyłam że tak łatwo może się wszystko zmienić, ale zamówiłam Mapologię i ebook Taktyki Szybkiej Nauki. Zaczęłam stosować twoje metody.

Rodzina miała mnie za dziwaka, każdy twierdził że brak mi piatej klepki, a mama nawet stwierdziła, że używanie wskaźnika to złudzenie nauki. Nie było od razu wielkiego boom, ale przynajmniej wiedziałam, że coś się zmienia we mnie - brak stresu i spokój wewnętrzny zaczęły działać.

Potem zaopatrzyłam się w twoją Złotą Kolekcję pomieszałam różne techniki nauki i wypracowałam własny system. Mapy były dalej na topie + 5 stopniowy system nauki i foto czytanie. To wszystko dało efekty i z zastraszonego studenta zmieniłam się w pewną swojej wiedzy i umiejętności osobę, która chce się rozwijać. A do tego zaliczyłam już drugi rok i od października znowu będę na uczelni. Naprawdę nie wiem jak ci dziękować. Nie tylko zmieniłam swoje podejście do nauki, ale także dowartościowałam siebie. A teraz przekazuje wiedzę od was innym i cała moja grupa jest wam wdzięczna.

Klaudia Poniedzielska - studentka prawa

Zawsze w opiniach o szkoleniach Kasi czytałem, że zaraża swoją pasją jednak nie myślałem że może to się stać przez szkolenie oglądane na monitorze.

Po pierwsze i najważniejsze jestem bardzo pozytywnie nastawiony na czytanie. Nie podchodzę do książki na zasadzie "o nie znowu kolejna nudna książka którą muszę przeczytać" tylko jestem pozytywnie nastawiony zadając sobie pytania co z tej książki mogę wyciągnąć co w niej jest ciekawego, szczególnie dzięki wróżbicie 😉 wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.

Dzięki Technice Serca potrafię momentalnie wyciszyć się i przejść do czytania książki z pełną koncentracją, nie ukrywam że ta technika przydała mi się również w innych dziedzinach życia. Zresztą najlepiej mnie przekonało własne doświadczenie. Koniec roku upały ( komu się chce uczyć) ale ja miałem wiele zaliczeń szczególnie z takiego przedmiotu jak biologia ale dzięki technikom przedstawionym w złotej kolekcji udało mnie się zdać na wyższą ocenę. A ponad to byłem pierwszy raz tak pewny że umiem i odpowiem na wszystkie pytania.

Niesamowite doświadczenie polecam każdemu uczącemu się:). Ja polecam tę kolekcję każdemu bez względu czy jest uczniem czy potrzebuje szybko przyswajać wiedzę czy po prostu chce ćwiczyć swój umysł.

Kamil Poręba - Maturzysta

Z dużo przyjemnością stwierdzam że, kurs ”Kod Pamięci” jest jednym z najlepszych, które zakupiłem. Stworzony jest z ogromną pasją, starannością oraz ma dobrze przemyślaną koncepcje. Widać że Twoja praca Kasiu to owoc wieloletnich doświadczeń i dogłębnej wiedzy na temat pamięci i funkcjonowania mózgu w ogóle.

Przed zapoznaniem się z kursem nie znając tych zasad robiłem wiele kardynalnych błędów. W mojej nauce było wiele bałaganu, braku koncentracji oraz zbędnych prób uczenia się wielu spraw jednocześnie. Teraz po stopniowej korekcie tych błędów widzę poprawę w efektach swojej nauki. W kursie jak już wspomniałem powyżej szczególnie uderzyło mnie pasja w przekazywanej wiedzy, szczegółowy ”scenariusz” poszczególnych modułów oraz przystępność podawanej wiedzy.

Już w tej chwili widzę znaczne postępy w funkcjonowaniu swej pamięci a w momencie gdy przyswoję nawykowo metody poznane w kursie jestem przekonany, że już na stałe moja pamięć będzie funkcjonowała doskonale. Dużą zaletą kursu jest też jego doskonała jakość techniczna zarówno audio jak i video.

Gorąco polecam każdemu ten kurs jako nieocenioną pomoc w przyswajaniu wiedzy.

Tomasz Migdalski - Telemarketer

Multiczytanie bardzo rzeczowo, w zaskakujący sposób, uczy nauki przez czytanie. Miałam wrażenie, jakbym była w trakcie fascynującej podróży, w której przeistaczam się ciągle w kogoś nowego. Wzbudza poczucie pasji. Przy tym jest przejrzysty, przyjemny i zabawny, zarówno w treści jak i grafice. Podsumowując multiczytanie pozwoliło mi odpłynąć od rzeczywistości, zdobyć fascynującą widzę i stać się lepszym człowiekiem.

Ewelina Klarenbach

Opinie o kursie Aktywny Angielski:

Nauczcie angielskiego całą Polskę!

Moja żona zamówiła ten kurs. Nigdy wcześniej nawet nie próbowałem się uczyć, ale z prostej ciekawości zacząłem podsłuchiwać i z grubsza przerobiłem pierwszą część „Aktywny Angielski Praktyk”. Informacje podane są w prosty, przystępny sposób, lektorzy mówią bardzo wyraźnie i pewne zawiłości stają się oczywiste. Po kilku przesłuchaniach wyłania się pewien rytm i melodia tego języka. Powtarzanie staje się coraz łatwiejsze. Nie zmieniajcie w kursie niczego, bo moglibyście coś nie daj Boże niepotrzebnie skomplikować 😉 Nauczcie angielskiego całą Polskę!

profile-pic
Marek Machlowski
Kierowca

Dzięki Wam przestałam bać się mówić i zaczęłam naprawdę używać angielskiego

Moja prawdziwa przygoda z językiem angielskim zaczęła się dopiero dzięki Waszemu kursowi. Wcześniej, po każdym wyjeździe za granicę wracałam sfrustrowana i obiecywałam sobie, że tym razem naprawdę zacznę się uczyć. Niestety zawsze kończyło się tak samo - po miesiącu lub dwóch brakowało motywacji i rezygnowałam.
Wszystko zmieniło się, kiedy trafiłam na Szybka Nauka Pro. To zdecydowanie najlepszy kurs, z jakim miałam do czynienia. Uczę się z Wami już od trzech lat i naprawdę widzę ogromny postęp. Każdy wyjazd za granicę daje mi jeszcze większą motywację. Coraz lepiej radzę sobie w różnych sytuacjach - w hotelu, restauracji, na lotnisku czy podczas zwykłych rozmów z ludźmi.
Może jeszcze nie mówię całkowicie swobodnie, ale po raz pierwszy czuję, że jest to w zasięgu ręki.
Nauka z Aktywnym Angielskim daje mi wielką satysfakcję i sprawia prawdziwą przyjemność. Każdą wolną chwilę poświęcam na rozwijanie języka i widzę, że ten wysiłek naprawdę ma sens.
Jestem przeszczęśliwa, że potrafię czytać teksty ze zrozumieniem, rozumiem coraz więcej z tego, co mówią do mnie inni, a przede wszystkim - potrafię się porozumieć i jestem rozumiana. Dla mnie to ogromny sukces i dowód na to, że warto było się nie poddawać.
Najbardziej cenię w Waszym kursie to, że daje nie tylko wiedzę, ale też motywację, wiarę w siebie i poczucie, że nauka języka może być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dzięki Wam przestałam bać się mówić i zaczęłam naprawdę używać angielskiego w życiu.

profile-pic
Beata Kmita
Accounting Specialist

Jestem zachwycona kursem

To pierwszy kurs, który pozwolił mi robić postępy w nauce. Jestem pełna podziwu dla sposobu przekazania wiedzy w taki sposób, że sama wchodzi do głowy. Polecam wszystkim opornym i niespornym na wiedzę.

Ten kurs zasługuje na wprowadzenie do programu szkolnego. Dziękuję twórcom za wkład i efekt. To jedna z moich najlepszych inwestycji i najmądrzej wydanych pieniędzy.

profile-pic
Urszula Tomaszewska
Projektant wnętrz

Ten sposób nauki wbija mi, jak młotem, angielski do głowy!

Od trzech tygodni odświeżam mój angielski intensywnie Metodą Aktywnego Mówienia. Jestem pod wrażeniem. Niesamowite ile się nauczyłam i powtórzyłam. Najpierw kupiłam I część, bo byłam raczej sceptyczna - ale poszło jak burza! Dokupiłam resztę - i idzie jak Tornado. Ten sposób nauki wbija mi, jak młotem, angielski do głowy. I on tam zostaje. Nie mam odpowiednich słów, żeby wam podziękować. Jesteście wspaniali i na pewno zostanę z wami na długo.

profile-pic
Joanna Wilde
Doradca i sprzedawca

Praktyczne mówienie po angielsku - najlepsze!

Aktywny Angielski pomaga mi zebrać wszystkie wiadomości, które miałam, ale nie potrafiłam sobie ułożyć w głowie, ponieważ brakowało mi zautomatyzowania wypowiedzi. Tu mam wyjaśnione jak używać dany czas, czasownik i jak używać tego wszystkiego w praktyce. Praktyczne mówienie po angielsku - najlepsze!

profile-pic
Agnieszka Przyłucka

Zdobyłem certyfikat językowy

Chciałbym bardzo podziękować wam za kurs Aktywny Angielski. Dzięki niemu oprócz tego, że bardzo dobrze mówiłem za granicą zdobyłem certyfikat językowy. Zdobyłem max punktów z mówienia oraz certyfikat z wyróżnieniem.

profile-pic
Olaf Kita
Uczeń liceum

Rok kursu stacjonarnego nauczył mnie mniej...

Hurrrra mój pierwszy sukces!
Wracaliśmy z mężem przez Niemcy, zjechaliśmy na malutki CPN. Aby zatankować konieczne było poproszenie o włączenie dystrybutora gazu. Powiedziałam „Can you open autogas please”, powiedziałam to!!! i zostałam zrozumiana. Odważyłam się. A wszystko to dzięki mówieniu na głos podczas Aktywnego Angielskiego.

Siedzę sobie zrelaksowana przed laptopem, a słówka i zdania same mi wpadają do głowy. Wykupywałam już kilka kursów, ale żaden z nich nie dawał takiej możliwości zapamiętywania całych zdań i co najważniejsze mogę je usłyszeć od żywych ludzi.

Wcześniej nie rozumiałam prawie wcale, co mówią lektorzy. Słuchając Aktywnego Angielskiego zaczynam więcej rozumieć po angielsku.

Najbardziej podoba mi się w tym kursie, że zadajecie pytania i „zmuszacie” mnie do odpowiedzi po angielsku. Dzięki temu, że odpowiadam prawidłowo (nie zawsze 🙂 ) zaczynam wierzyć w siebie i w to, że będę rozmawiać po angielsku.

Po roku kursu stacjonarnego nie nauczyłam się 1/10 tego co w 8 godzin Aktywnego Angielskiego. Na tamtym kursie pomimo objaśniania przez lektorkę zasad gramatyki, nie potrafiłam ich zastosować w praktyce. Tak naprawdę nie do końca rozumiałam kiedy zastosować daną regułę i dlaczego akurat tę. Na Waszym kursie zaczynam intuicyjnie wiedzieć jakiej formy gramatycznej użyć i to jest najważniejsze. Nie muszę wiedzieć dlaczego mówi się tak, a nie inaczej, ważne że zaczynam używać języka intuicyjnie.

profile-pic
Marzena Machlowska
Nauczycielka

Świetny kurs! Absolutnie perfekcyjna robota. Świetnie się słucha dziewczyn, mają śliczne głosy. Kurs wciąga jak chodzenie po bagnach.

profile-pic
Norbert Szwajca

Niby już dużo umiałam...

Niby już dużo umiałam, ale w trakcie kursu okazało się, że niewiele, właściwie zero mówienia.
Kurs Aktywny Angielski jest rewelacyjny. Nie ma drugiego tak wspaniałego jak ten, a ja z wieloma miałam do czynienia. To nie jest klepanie zdań, to świadome mówienie. Aby coś powiedzieć trzeba pomyśleć. Zwróciłam uwagę, że inne rzeczy też lepiej zapamiętuję. To są solidne podstawy i profesjonalne nagrania, miłe głosy. Fajny ten kurs. 🙂

profile-pic
Alicja F.
Technik budowlany

Mogę zrealizować moje marzenia

Przerabiam ostatnią część drugi raz.
Mam 73 lata.
Uczę się angielskiego od pięciu lat, przy pomocy Szybka Nauka Pro od czterech.
Czuję się swobodnie przy rozmowie po angielsku.
Za dwa tygodnie wybieram się na warsztaty malarskie do Hiszpanii, sam bez biura podróży lub tłumacza. To będzie mój debiut. Zajęcia będą trwały tydzień.
Będzie je prowadził holenderski malarz po angielsku. Jestem szczęśliwy, że mogę zrealizować moje marzenia, kontynuować pasję artystyczną z młodości. Dzięki wam będę czuł się swobodnie, bez stresu.

profile-pic
Andrzej Stachowiak
Inżynier mechanik

Aktywny Angielski jest ciekawą i innowacyjną metodą nauki. Nauka jest przyjemna i co najważniejsze motywująca do kreatywnego myślenia i utrwalania w pamięci. Bez wkuwania gramatyki i słówek! Świetna i inspirująca zabawa w układankę.

profile-pic
Jan Szlachta
Ambitny emeryt

Najlepszy kurs językowy w Polsce

Praktycznie w miesiąc opanowałem to, co w tradycyjnej szkole tłumaczono mi przez pół roku.

Mam dysleksję. wiec tradycyjne kursy powodowały, że blokowałem się jeszcze bardziej, a nauczyciel, który mnie uczył powiedział, żebym dał sobie spokój z nauką, bo szkoda czasu.

Kupiłem kurs Aktywny Angielski i postęp jaki zrobiłem... po prostu brak słów. Najlepszy kurs językowy w Polsce, a może i na świecie.

Od 4 lat mieszkam w UK. Nie znałem w ogóle gramatyki, a teraz po tym kursie mówię biegle po angielsku. Oczywiście zdarzały się chwile zwątpienia, ale było warto! Marzenie mojego życia się spełniło

profile-pic
Marcin Zebrowski
Przedsiębiorca

Codziennie mówię do córek w domu po angielsku

Byłam beznadziejnym przypadkiem. Umysł ścisły, studia mgr ekonomia, 9 lat nauki i nic nie mówiłam po angielsku. Przerwa w nauce 20 lat. Teraz życie mnie zmusza by umieć język angielski. Aktywny Angielski spadł mi z nieba. Buduję zdania, wiem kiedy użyć can, need, want, look at itp. Codziennie mówię do córek w domu po angielsku, patrzą na mnie i mówią: mamuś oszalałaś ciągle siedzisz i uczysz się angielskiego. Ale powiem tak: lubię uczyć się na tym kursie... sama przyjemność! Polecam i dziękuję! Słucham Was codziennie!

profile-pic
Marzena Ławniczak
Ekonomista

REWELACJA !!!! Wchodzi jak nie wiem co 🙂 

Bardzo dużo mi daje wasz kurs. Jestem pod wrażeniem. Takiego poziomu nie osiągnąłem nigdy.
REWELACJA !!!! Nigdy nie miałem takich rezultatów jak z Aktywnym Angielskim. Gdzie mogę to promuję wasze podejście do nauki. Wchodzi jak nie wiem co 🙂

profile-pic
Maciej Schneider

Byłam w stanie dogadać się w wielu istotnych sytuacjach, dużo rozumiałam

Cześć, właśnie wróciłam z zagranicznych wakacji, na które pojechałam sceptycznie nastawiona do swoich językowych umiejętności. Przećwiczyłam dopiero trzy poziomy. Na miejscu okazało się, że byłam w stanie dogadać się w wielu istotnych sytuacjach, dużo rozumiałam. Byłam mistrzem w spławianiu sprzedawców soków i samozwańczych przewodników. Nie miałam blokady językowej, ponieważ byłam w Gambii i Senegalu, tam j. angielski jest specyficzny 🙂

profile-pic
Beata Konopacka
Manager hotelu

Polecam gorąco!

Jestem emerytowanym nauczycielem języka angielskiego. Jestem zachwycony tym kursem i sposobem jego prowadzenia. Kurs zakupiłem dla swoich wnuków (11 i 13) i widzę jak chętnie z niego korzystają. Polecam gorąco!

profile-pic
Marek Szymański
Emerytowany nauczyciel

Idealna metoda dla pracującej mamy

Pierwszy kurs który mnie wciągnął. Już po trzech lekcjach testowych wiedziałam, że takiego kursu szukałam. Bez zapisywania notatek, list słówek, które za nic nie wchodzą do głowy. Idealna metoda dla pracującej mamy trójki dzieci, która przy sprzątaniu może wykorzystać czas na naukę. Gorąco polecam.

profile-pic
Agnieszka Szczurek

Rezultaty są mega

Ja dopiero kończę pierwszy poziom, ale powiem szczerze, że przy dwójce malutkich dzieci i obowiązkach domowych to jedyny kurs, który w tak łatwy, przyjemny i skuteczny sposób pozwala mi na naukę podczas np. zmywania naczyń, sprzątania łazienki czy innych obowiązków domowych, a rezultaty są mega.

profile-pic
Natalia Grabiańska
Studentka energetyki i chemii jądrowej

Z Wami mi się udało.... JA MÓWIĘ!

Mam 69 lat i nie sadziłam, że uda mi się przebrnąć przez dotychczasowe etapy kursu. Mało tego nigdy, przenigdy nie miałam predyspozycji do nauki jakiegokolwiek obcego języka.

Z Wami mi się udało.... JA MÓWIĘ! Trwało to trochę, przerobiłam dotychczasowy materiał dwukrotnie, żeby jak najwięcej zapamiętać. Teraz mogę brnąć dalej i bardzo chcę tego 🙂

Równolegle z nauką z Wami zaczęłam chodzić na kurs angielskiego i tylko dlatego, że systematycznie ćwiczę z Wami nadążam na kursie.... ba, nawet jestem w czołówce 🙂

profile-pic
Krystyna Żebrowska
Emerytka i podróżniczka

Super kurs i wspaniała metoda nauki

Super kurs i wspaniała metoda nauki. Łatwy, prosty sposób na wiedzę. Wspaniali prowadzący. Bardzo polecam!

profile-pic
Renata Kaszyńska
Kierownik d/s pielęgniarstwa
>